Feladatok

  • Gyenge- és erősáramú hálozatok telepítése,  kivitelezése  és kapcsolodó szerelési munkák , üzembe helyezés nélkül.
  • Közös oszlopsoros vizsga elvárás, de villanyszerelő vizsga nem szükséges.
  • A munkavégzés Budapesten és a dél-pesti agglomerációban az általános.

Elvárások

  • Önálló és kis csapatban történő munkavégzés.
  • Jó probléma megoldó képesség.
  • B KATEGÓRIÁS jogosítvány
  • előny a villanyszerelő végzettség , de nem szükséges.

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • Munkábajárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség( oktatás)
  • Családias légkör
  • Év végi bónusz
  • Szabad hétvége

Céginformáció

2013-tól müködő stabil kis cég, stabil partnerekkel és régi állandó munkavállalokkal.

A Cég fő profilja a gyenge- és erős áramú kivitelezés
A GÉPPARK:

  • 6 DB teherautó
  • 2 DB mini forgó kotró
  • 1 DB kompresszor+ rakéta szett
  • 4 DB optikai kötőgép
  • + kisgépek
Cégnév: HASZICOMVILL Kft.