A székesfehérvári Hanon Systems Hungary Kft. több, mint 33 éve, a régió egyik legnagyobb autóipari beszállítója felvételre keres Gyártósori összeszerelő munkatársakat! Jó hangulatú csapatba várjuk leendő munkatársainkat határozatlan időtartamú, saját állományos munkaszerződéssel. Fordíts az irányon! Irány egy jó munkahelyre, ahol megbecsülnek és bejelentenek teljes munkaidőben és nem kell attól tartanod, hogy késve, pontatlanul kapod a fizetésed. Biztonságos és tiszta környezettel várunk. Szeretnél értékteremtő munkahelyen dolgozni? Akkor válaszd ezt az utat és jelentkezz!

Feladatok

  • Gépjárművek klíma alkatrészeinek összeszerelése
  • Gépek feltöltése alapanyaggal
  • Elkészült termékek leszedése
  • Minőségi hibák kiszűrése

Elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent, azonban PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Egyéb

  • Könnyű összeszerelési munkalehetőséget kínálunk operátor pozícióba a székesfehérvári Alba Üzemünkben
  • Jelenleg 3 műszakos munkarendbe van több nyitott pozíciónk, azonban 12 órás (folyamatos) munkarendbe is várjuk a jelentkezéseket
  • Délelőttös és délutános műszakban hétfőtől – péntekig tartó munkanap beosztással, az éjszakás héten vasárnaptól – csütörtökig tart a munkahét
  • Esetenkénti túlóralehetőség

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Könnyű fizikai, álló munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér: bruttó 355 000 Ft/hónap
    • átlagos kereset 3 műszakos munkarendben: műszakpótlékkal, cafeteriaval és étkezési támogatással kb. bruttó 448 000 Ft/hónap
    • átlagos kereset 12 órás folyamatos műszakos munkarendben: műszakpótlékkal, cafeteriaval és étkezési támogatással kb. bruttó 483 500 Ft/hónap
  • Mi értékeljük a tapasztalatot! Gyártásban szerzett releváns, igazolt tapasztalat esetén sávosan magasabb alapbért ajánlunk leendő munkatársainknak
  • Éves Cafeteria keret: bruttó 300 000 Ft
  • Étkezési hozzájárulás: nettó 10 000 Ft/hónap
  • Melegétkezési lehetőség vállalati éttermeinkben támogatott áron
  • További vállalati juttatások biztosítása (pl. kedvezmények munkatársainknak népszerű bolthálózatokban, szolgáltatóknál)
  • Műszakpótlék 3M: 30% (18:00 – 6:00) 12H: 40% (18:00 – 06:00)
  • Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről
  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
  • Befogadó, jó hangulatú csapat
  • Munkatársunk gyermekeinek nyári tábort szervezünk
  • Munkaruha és munkavédelmi eszközök biztosítása, már az első munkanaptól!

Jelentkezi az alábbi linken a "Jelentkezés" gombra kattintva lehetséges: https://hanonsystems.karrierportal.hu/allas/gyartosori-operator-szekesfehervar-134

Cégnév: Hanon Systems Hungary Kft.
Kapcsolattartó: *
Jelentkezés online: https://hanonsystems.karrierportal.hu/allas/gyartosori-operator-szekesfehervar-134