Megbízónk globális autóipari csoport magyarországi gyártóvállalata szakmai profilja és küldetése alapján is kiemelt jelentőséggel bír a gyártás magas szintű követelményeinek következetes teljesítése és a folyamatok fejlesztése. A feladatkör ellátására felkészült és elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL)

FELADATOK

  • Hatékonyság és folyamatfejlesztés
  • Anyagellátás tervezése
  • Összeszerelési idő meghatározása (MTM)
  • Gyártási megvalósíthatósági elemzés új termékekre
  • Új termékek és üzemek indítása (Autocad)
  • Megvalósíthatósági elemzés új termékeken
  • Gyártási műveletek számítógépes szimulációinak elvégzése
  • A termék- és folyamat alternatívák költségelemzésének elvégzése
  • Folyamat specifikációk leírása és javaslattétel az ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
  • Berendezés gyártására vonatkozó specifikációk meghatározása, javaslattétel a berendezések beszerzésére
  • Munkautasítások elkészítése és frissítése
  • Gyártási eszköztár szabványosítása és megvalósítása

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma
  • legalább 5 éves autóipari tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Auditokon való részvétel

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés + 13. havi fizetés, cafeteria, bejárás támogatása
  • Élenjáró gyakorlatok megismerése a csoport külföldi partnercégeinél
  • Modern, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra
  • Továbbképzések támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Bács-Kiskun megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL), Bács-Kiskun megye

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Cégnév: IMPC Personnel Hungária Kft.