Prohuman állás

Feladatok:

  • Az összes gyártási lépés elsajátítása oktatói szinten
  • Munkautasítások elkészítése az operátorok számára minden gyártási lépéshez
  • Minőségbiztosítási utasítások, ellenőrzések listájának és módjának kidolgozása, valamint ezek adatbázisba történő rögzítése
  • Selejt analízis végzése, kiváltó okok feltárása és javaslatok a megelőzésre

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és oktatási készségek
  • Analitikus gondolkodásmód és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias környezet
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.