Pécsre keresünk Gyártástervező munkakörbe munkatársakat

Gyártástervező

Feladatok:

  • Rövid- és hosszú távú gyártási tervek összeállítása a gyártórészlegek számára, figyelembe véve a vevői igényeket, rendelkezésre álló erőforrásokat, eszközöket és a cég által elvárt határidőket

  • Anyagkészletek ellenőrzése a gyártástervezéshez

  • A rendelkezésre álló gépi kapacitás optimális kihasználása (átállások optimális tervezése)

  • Gyártási ütemtervek és kapacitások napi / heti / havi tervezése

  • Gyártáshoz szükséges erőforrások és anyagszükséglet meghatározása

  • A gyártási rendelések nyilvántartásának karbantartása

  • A gyártási igények ellenőrzése, felülvizsgálata

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

  • Riportok és kimutatások készítése.

  • A vevői igények napi rendszerességgel való ellenőrzése a változásokra való gyors reagálás.

  • Napi jelentés a termelési igazgató felé a kiszállítások ütemezéséről, esetleges elmaradásokról, ezek anyagi vonzatáról, a gyártás aktuális állásáról.

  • Leltár előkészítésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • 3 év szakmai tapasztalat

  • Min. középfokú végzettség

Előnyök:

  • Jó kommunikációs készség,

  • Problémamegoldó képesség,

  • Szervező- és tervező készség,

  • Bizalmas információk kezelése,

  • Számítógépes ismeretek (MS Office),

  • Nagy mentális teherbírás,

  • Stressz-tűrés,

  • Csapatmunka,

  • Önálló döntéshozatali képesség,

  • Rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,

  • Cafetéria,

  • Multinacionális környezet,

  • Kihívást jelentő, változatos feladatok,

  • Fejlődési lehetőség,

  • Magas fokú önálló munkavégzés

  • MODERN környezet, színvonalas vállalati háttér

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól,

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pécs

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termeléstervező/Gyártástervező