Feladatok

  • Gyártási folyamatok felépítése és menedzselése új termékek esetében
  • Technológiai támogatás a termékek gyártásához, aktív jelenléttel a termelésben
  • Gyártási rajzok, technológiai utasítások készítése, tervezési feladatok elvégzése
  • Gyárthatóság / technológia vizsgálat (gyártó- és mérőeszközök, sablonok, készülékek rendelkezésre állása)
  • Részvétel a heti termelési és minőségügyi értekezleteken
  • Műszaki dokumentációk készítése, aktualizálása, karbantartása

Elvárások

  • Proaktív, feladatorientált személyiség
  • Műszaki területen szerzett középfokú végzettség (gépész-, gyártástechnológus)
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Műszaki rajz ismeretek
  • MS Office program magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat gyártó cégeknél
  • CAD/CAM ismeretek
  • Magabiztos ismeretek az alkalmazott technológiák valamelyikében (hegesztés, lézervágás, élhajlítás, forgácsolás, összeszerelés, festés)
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidő
  • Alapbéren felüli mozgóbér
  • Havi SZÉP kártya juttatás
  • Útiköltség térítése
  • Ingyenes magán egészségügyi szolgáltatás
  • Egészségnap, céges kávé
  • Munkatárs-ajánlási program (jutalom)
  • Év végi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A DGA Gépgyártó és Automatizálási Kft. 100%-ban magyar tulajdonú vállalat. Termékeink jelentős része külföldi piacokon kerül értékesítésre. Fő profilunk az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása.

Korszerű gépparkunk és szakképzett munkatársaink garantálják a hatékony, megbízható és minőségi munkavégzést!

A "jelentkezés" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is!
Cégnév: DGA Kft