IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Új fröccsöntési technológia bevezetése)

FELADATOK

  • Technológiát és folyamatot vezet be
  • Új gyártósorok beüzemelésében vesz részt
  • Gépek rendelkezésre állásának javítása, műszaki meghibásodások megelőzése
  • Selejt elemzések elvégzése, javító intézkedések meghatározása
  • Új vagy változtatott folyamatok, eszközök, rendszerek ismertetése karbantartás, gépbeállítók és termelés irányában
  • Karbantartási feladatok koordinálása
  • Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése és ellenőrzése
  • Folyamatok standardizálása és ezzel kapcsolatos munka utasítások elkészítése
  • Napi szintű műszaki támogatást nyújt a termelésnek
  • Technikai személyzet oktatása
  • Műszaki dokumentációk, javítási utasítások készítése, oktatása
  • Műszaki szakértőkkel, külső partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntésben szerzett ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Új fröccsöntési technológia bevezetése), Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termeléstervező/Gyártástervező

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678