Grundfos Magyarország Gyártó Kft.

Gyártástámogató mérnök CNC területre

Szeretnél csatlakozni a világ legnagyobb szivattyúgyártó vállalatához? A Grundfos a világ egyik piacvezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.

Feladatok:

  • Az adott gyártósor hatékony munkájának, folyamatainak támogatása a mindenkori termelési célok elérése érdekében
  • Az operatív csapattagok munkájának koordinálása, kommunikációjának elősegítése, társosztályokkal való kapcsolattartás, különösképpen tekintettel a gyártó-kapacitástervezési folyamatra
  • Az operatív csapatban felmerülő feladatok és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Az adott gyártósor gyártási folyamatainak kézben tartása és fejlesztése
  • Új vagy változtatott termék, technológia és a Lean projektekben való aktív részvétel
  • A gyártási technológia pontos meghatározása, szabványosítás munka és ellenőrzési utasítások formájában, ezek betanításának támogatása. A gyártási sztenderd idők (routingok) meghatározása
  • Az adott gyártási területhez tartozó SAP adatok karbantartása
  • Az adott gyártási területhez tartozó VPC folyamatban való részvétel, VPC jóváhagyás
  • Közreműködés minőségügyi problémák megoldásában
  • Munkája során biztosítsa a munkavédelmi és ergonómiai szabályok betartását
  • Az adott gyártási területhez tartozó, éves beruházási terv elkészítése, és a jóváhagyott beruházások koordinálása

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség – mechatronikai mérnöki vagy gépészmérnöki végzettség előny
  • 1-2 éves gyártástámogató, folyamatmérnöki vagy ipari mérnöki tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Határozott, erősen célorientált személyiség, logikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamatszemlélet
  • Magas szintű rugalmasság, együttműködő és motivációs készség
  • Új technológiákra való nyitottság

Miért a Grundfos:

A Grundfos-nál merünk olyan dolgokat tenni, amelyeket mások nem tudnak, vagy nem mernek megtenni. Készségeink arra késztenek minket, hogy úttörő megoldásokat találjunk a világ víz- és éghajlati kihívásaira, és javítsuk az emberek életminőségét. Valljuk, hogy az innováció nem csak üzleti lehetőség, hanem kötelezettség is. És ami számunkra igazán fontos, az nem a rövid távú profit, hanem az általunk kifejtett hatás. Ha csapatunk részévé válsz, akkor te magad is irányíthatod ezt a változást, függetlenül a szerepedétől.

Ezen kívül, amit még kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben •    Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mechatronikai mérnök