HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Rendkívül prosperáló, dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (3030)

Feladatok:

  • Termelési folyamatok támogatása, zökkenőmentesség biztosítása,
  • Hibaelemzés és a kiváltó okainak meghatározása,
  • Gyártás optimalizálása és fejlesztése,
  • Hatékonyság növelése és költségcsökkentés,
  • Aktív részvétel az NPI folyamatokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök diploma),
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Gyártóipari környezetben szerzett tapasztalat (előny: autóipar),

Amit kínálunk:

  • Kedvező juttatási csomag (Cafeteria, bónusz, bejárástámogatás),
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség egy nemzetközi környezetben.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!