Prohuman állás

Feladatok:

  • Gyártási rendszereinek támogatása, elemzése, hatékony és költség optimalizált folyamatainak kialakítása, fenntartása
  • Folyamatfejlesztések végrehajtása, layout tervezés, folyamat optimalizálás
  • Folyamat KPI-ok nyomon követése
  • Folyamatok standardizálása
  • Lean fejlesztési projektek koordinálása és támogatása
  • Költségcsökkentési és minőségjavító tevékenységek kezdeményezése és koordinálás
  • PDCA feladatok megszervezése, elvégzése
  • Gépek, gyártósorok optimális működésének vizsgálata, elemzése, szükség esetén javító intézkedés kidolgozása, végrehajtása

Elvárások:

  • Legalább alapképzésben szerzett diploma a releváns szakterületeken
  • Releváns tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős hibaelhárító és kritikai gondolkodási képességek
  • Képesség a gyors tempójú környezetben való boldogulásra
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló analitikus készségek
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Modern és befoagdó munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Cégnév: Prohuman Kft.