HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Prosperáló autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (16-2914)

Feladatok:

  • Napi termelési folyamatok támogatása,
  • Automatizált gyártógépek működésének biztosítása,
  • Új projektek bevezetésében aktív közreműködés,
  • Oktatási anyagok naprakészen tartása,
  • PFMEA készítése és menedzselése.

Elvárások:

  • Gyártóiparban, automatizálási területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Műszaki felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Rendezett, tiszta gyári munkakörnyezet,
  • Nagyszámmal és rendszeresen új projektek,
  • Cafeteria (bruttó 665.000 Ft/év), bejárástámogatás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • Hosszú távú karrierlehetőség nemzetközi környezetben.

automatizálási mérnök, automation engineer, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök, process engineer

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.