Feladatok

  • Gép és gépalkatrészek lakatosipari területen (hegesztés, tisztítás, festés, szerelés stb.) történő gyártási folyamatának minőségügyi ellenőrzése.
  • Első darab ellenőrzése, gyártás közi mérések, végellenőrzés elvégzése.
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése, elsőminta dokumentumok készítése, vevői követelményeknek megfelelően.
  • Feltárt nemmegfelelőségek jelzése, nyomonkövetési információk rögzítése
  • Mérőeszközök használata.
  • Integrált Irányítási Rendszer tevékenységének támogatása az MSZ EN ISO 9001:2015 szabványok szerint.
  • Auditokra való felkészülés támogatása, részvétel az auditokon.
  • Folyamatos együttműködés a Művezetőkkel, társosztályokkal

Elvárások

  • Gépipari szakmai érettségi vizsga
  • Gépipari, gyártásközi minőségügyi ellenőrzésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Agilitás, szorgalom, precizitás, terhelhetőség és megbízhatóság
  • Felhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyt jelent

  • Szerelési területen VAGY Lakatos-, hegesztő szakterületen minőségügyi ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP
  • Autóipari háttér

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a lenti Jelentkezem gombra kattintva küldheti vagy az alábbi címre:

Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Cégnév: Boschung EJT Kft.