Az 1946-ban Németországban alapított SICK világszinten piacvezető szerepet tölt be az intelligens szenzorgyártás területén. Vállalatunk az ipar különböző területein alkalmazott egyedi automatizálási megoldásaival az új ipari forradalom, az Ipar 4.0 résztvevője, alakítója. A vállalatról a www.sick.com oldalon tudhat meg többet. A SICK magyarországi termelő leányvállalata, a SICK Kft. 100%-os német tulajdonban van. A Győrtől 18 kilométerre található kunszigeti telephelyünkön több mint 25 éve állítunk elő szenzorokat, mára évi 140 millió EUR értékben, 8000 főt foglalkoztatva. Dinamikusan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk a következő pozícióra:

GYÁRTÁSI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

SICK Kft. | 9184 Kunsziget, Fő u. 49.| Győr-Moson-Sopron Megye

FELADATOK

  • Gyártás során felmerülő minőségi problémák feltárása, elemzése
  • Hibás darabok analízise
  • Javító és megelőző intézkedések kidolgozása és megvalósítása
  • Minőségi mutatók monitoringja
  • Problémamegoldó team feladatainak koordinálása
  • Napi kapcsolattartás az anyavállalat és a partnerek minőségmenedzsmentjével

ELVÁRÁSAINK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

ELŐNYT JELENT

  • Minőségbiztosításban szerzett gyakorlat
  • Elektronikaipari gyártástechnológiákban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Rugalmas munkarend
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Mozgóbér: az éves alapbér maximum +15%-a
  • SZÉP kártya juttatás nettó 192 000 Ft/év
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
  • Személygépkocsival történő bejárás törvényi mértéken felüli támogatása, maximum bruttó 56 Ft/km
  • Helyi és távolsági bérlet térítése 100%-ban
  • Home Office lehetőség
  • Térítésmentesen igénybe vehető járóbeteg szakorvosi vizsgálatok
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Vállalati büfé, melegétkeztetés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök