Feladatok

  • Nyomdai árajánlatok készítése
  • Nyomdai kivitelezés megtervezése, koordinálása
  • A beérkező megrendelések feldolgozása, gyártás indítása
  • Kapcsolattartás a kereskedőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal és a termelési részleggel

Elvárások

  • Nyomdai termék- és technológia ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú nyomdaipari végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol / Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Barátságos légkör
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Közel 30 éve működő nyomdaipari vállalkozás keresi munkatársát, mely folyamatosan fejlődik és fejleszt.
Szeretjük, ha ügyfeleink elégedetten veszik át az általunk készített könyveket, kiadványokat, termékcsomagolásokat és dobozokat. Technológiai hátterünkkel egyedi termékeket is fejlesztünk, melyek kiemelkedő helyzetbe hozhatják Partnereinket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem töltse fel Önéletrajzát