Feladatok

  • Konstrukciós tervek, gyártmányterv dokumentációk készítése (alkatrészrajzok, szerkezetrajzok, lemez terítékrajzok, összeállítási rajzok, anyagkiírások, darabolási jegyzékek)
  • Termékekről önköltségi gyártási árkalkulációk készítése
  • Szoros együttműködés a projekt menedzserrel és gyártással
  • Munkavégzés pontos, precíz adminisztrációja

Elvárások

  • Műszaki végzettség, lehetőleg bútoripar, vagy termék és formatervező
  • Minimum 2 – 3 év egyedi, kis szériás gyártásban, illetve tervezésben szerzett tapasztalat (pl. egyedi bútorgyártás)
  • Magyar tulajdonú kisvállalkozásban szerzett tapasztalat
  • Solidworks és/vagy Inventor tervezőprogramok magas szintű felhasználói ismerete
  • Kreatív, gyakorlatias szemléletmód

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Adobe Photoshop, Illustrator, Blender felhasználói szint

Amit kínálunk

  • Erős cég vagyunk, stabil jövőképpel, hosszútávú tervekkel
  • Látványos projekteken dolgozunk
  • Stabilitás, kiszámíthatóság
  • Hosszútávú karriert kínálunk: számos kollégánk több, mint 10 éve dolgozik a cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Kollégáink munkáját versenyképes jövedelemmel honoráljuk
  • Ahol csak lehetséges, támogatjuk a hibrid munkavégzést (próbaidő után heti 2 nap home office)
  • Vidám, összetartó csapat

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Kérjük a 'jelentkezés' gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, nettó bérigény megjelölésével.

Cégnév: BEPRO SIGNFACTORY Kft.