Feladatok

Közel 40 éve működő cégünk a következő állásra keres munkaerőt:
- Gumiszerelő

Hosszú távra, munkájára igényes kollégákat keresünk, kiemelt, megegyezés szerinti bérezéssel.
Műhelyünk a jelenleg elérhető legmodernebb gépekkel van felszerlve, így segítve a munkavégzést.
Kritériumok:
- Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
- Szakmai tapasztalat
Előnyök:
- Korábbi hasonló állásban szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
- Modern, sok beállásos műhely
- Kiemelkedő munkakörülmény
- Kiemelkedő bérezés megegyezés szerint
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Győr, Mécs L. u. 9.

Fizetlés: Nettó 400 000 Ft-tól, megbeszélés tárgyát képzi a korábbi munkatapasztalatok alapján.

Elvárások

Feladatok részletes felsorolása:
  • Gumiabroncsok, tömlők, és egyéb gumitermékek javítása.
  • Személy és kisteher autók gumiabroncs szerelése, centrírozása.
  • Új, használt és selejt gumiabroncsok raktárban való elpakolása. 
  • Gondoskodik a műhely és környezete tisztaságáról átjárhatóságáról.

Előnyt jelent

- Korábbi hasonló állásban szerzett tapasztalat.
- Autószerelésben való jártasság (olajcsere, fék futómű alkatrészek cseréje)
- Futoműbeállítás terén szerezett tapasztalat.
 

JELENTKEZEM