Talentis Group Zrt.
A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába, Gumiabroncs szerelő munkatársat keres.

Gumiabroncs szerelő (GM-1469)

Főbb feladatok, munkák:

  • felméred a gumiabroncsok állapotát és javítod azokat
  • szakszerűen fel-és leszereled a gumiabroncsokat
  • kezeled a tárolt abroncsokat / kerekeket
  • dokumentálod a javításokat és az abroncscseréket
  • műszeres diagnosztizálod a gépjárműveket
  • tisztán és rendben tartod a műhelyet,
  • munkavégzésközben betartod és alkalmazod a munka- és környezetvédelmi előírásokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legyen B kategóriás jogosítványod
  • a munkádat, pontosan precízen és önállóan végezd
  • tudj csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • egymást segítő, jó hangulatú csapat
  • céges oktatások
  • betanítjuk feladataidat, folyamatosan figyelemmel kísérjük és segítjük munkádat és beilleszkedésedet
  • támogatjuk a bejárásodat
  • biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges munkaruházatot, illetve a biztonságodat szolgáló felszerelést

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gumiszerelő
Cégnév: Talentis Group Zrt.