Feladatok

  • Felel az épület külső és belső tisztaságáért, és rendezettségéért a nap minden egyes szakában.
  • A szemétszállítás zavartalanságának biztosítása.
  • Az épületben adódó műszaki hibák jelentése, esetenként az egyszerű javítások elvégzése.
  • Az épületbelsők karbantartásában a kazánok és bojlerek működésének felügyelete a hő- és melegvíz-szolgáltatás biztosítása.
  • Az iroda épület lépcsőház tisztántartása, az udvar rendezettségének ellenőrzése, az udvaron végzendő munkák ellátása, illetve egyes esetekben a fűnyírás és a kertgondozás, közlekedési utak tisztán tartása.
  • A gondok emellett figyel a tűzvédelmi és munkavédelmi rend betartására is.

Elvárások

  • KIZÁRÓLAG MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ SZEMÉLYEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!!!
  • Minimum 8 általános végzettség
  • Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség
  • Csapatban dolgozni tudó és akaró jellem
  • Igényes saját és mások munkájára

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Modern ipari környezet, változatos feladatok
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Munkába járás támogatása: helyközi tömegközlekedés esetén 100%

Céginformáció

Miskolci elektronikai hulladék feldolgozó üzemünkbe, cégünk az ország egész területéről fogadja és dolgozza fel az elektronikai hulladékokat. A feldolgozó üzembe gondnok-takarító munkatársat keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérnénk csatolni az Önéletrajzot.

Cégnév: SERENITY SOLUTION Kft.