Feladatok

  • Új munkatársunk feladata Budapest XI. kerületében történő csomagok kiszállítása, illetve a kerületben található partnereink küldeményeinek a depóba való beszállítása lenne.
  • A szállítást szintén a XI. kerületben található depónkból végezzük és munkatársaink itt is fejezik be a napjukat.
  • A munkavégzés nálunk hétfőtől-péntekig tart, a hétvégék és ünnepnapok szabadok. Van délutános és esti csomagkézbesítő kollega.
  • 14:45 kor lepakolható az autó és a munka véget ér!
  • Ha szereted a pörgést, tudsz és szeretsz is emberekkel dolgozni és megbízható személyiségnek tartod magadat jelentkezz hozzánk.

Munkavégzéshez kapsz tőlünk:
  • Céges telefont
  • Munkaruhát
  • Korszerű teherautót
  • Biztos, szabályosan bejelentett munkahelyet fejlődési lehetőséggel

Bérezés, kereseti lehetőség:
  • Maradékos, helyettesítőként alap  350.000ft +teljesítménybérezés
  • Fő túrásként,  alap  300.000  +teljesítménybérezéssel elérhető  350-500.000ft
  • Kiadott stop 170ft/db
  • Beszállítás stop 160ft/db
  • Minőségi díj +10000ft/hó
  • Minőségi díj /3 havonta +70000
  • 80 cím átlag +10000ft/hó
  • 1900stop felett +40000ft

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés
  • Csapatban való együttműködés
  • Megbízható személyiség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Futár szakmában szerzett tapasztalat
  • 11. kerületi helyismeret
  • 3,5 t teherautó vezetésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Kiss Sándorné