Feladatok

  • Különféle vontatómotorok szét-összeszerelése
  • Motorok alkatrészeinek javítása
  • Forgórész tekercs elemeinek gyártása
  • Mechanikus javítások
  • Fémszerkezetek javítása (perselyezés, fékbetétek cseréje)
  • Légbeszívó burkolatok javítása
  • Különféle ventilátorok-forgórészek kiegyensúlyozása.

Elvárások

  • gépszerelő, géplakatos végzettség,
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • géplakatos munkakörben szerzett több éves tapasztalat és biztos szakmai tudás
  • targoncavezetői vizsga

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett jövedelem
  • túlóra lehetősége
  • munkaruhát, megfelelő minőségű szerszámokat és védőfelszerelést a cég biztosítja
  • cafeteria jellegű juttatások (pl. étkezés, útiköltség térítés)
  • minden héten gyümölcsnap
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Önéletrajt megküldésével bérigény megjelölésével.
Cégnév: BKV Vasúti Járműjavító Kft.