Feladatok

  • gépkocsivezetés, rakodás gépi és kézi eszközökkel
  • rakomány biztonságos elhelyezése és rendeltetési helyre történő szállítása, annak megfelelően dokumentált átadása
  • gépjármű napi karbantartásának elvégzése (szélvédők tisztítása, folyadékszintek ellenőrzése, esetleges utántöltése stb.)
  • gépek (pl. kaszálógép) javítási és karbantartási munkáinak szakszerű elvégzése
  • gépnapló, üzemnapló (teljesítés, üzemanyag-felhasználás) naprakész vezetése

Elvárások

  • rendelkezz autószerelői vagy gépszerelői vagy autó villamossági szerelő végzettséggel
  • "C" vagy "C+E" kategóriás jogosítványt

Amit kínálunk

  • hosszú távú álláslehetőséget kínálunk, azonnali kezdéssel
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.
Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.