Feladatok

  • Az üzem gépeinek, berendezéseinek , szerszámainak a  folyamatos és eseti javítása
  • Napi és megelőző karbantartásoknál aktív részvétel
  • Javítások, meghibásodások soron kívüli elhárítása
  • Az új, kialakítandó technológiai vonalak beüzemelési feladatainak támogatása
  • Hegesztő képesítés esetén a felmerülő hegesztési feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettséggel (géplakatos)
  • 2 műszakos munkarend vállalásával
  • Hatékony és gyors problémamegoldó készséggel
  • Kiváló együttműködési készséggel és csapatmunkával

Előnyt jelent

  • Előny a hegesztési végzettség

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag
  • (mozgóbér, beválási jutalom, cafeteria, munkába járás támogatása, karácsonyi jutalom, jubileumi és lojalitási juttatás)
  • Tapasztalt kollégák segítenek a betanulásod során
  • Új, modern gépeket, technológiákat ismerhetsz meg
  • Családias kisközösség
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Mosonmagyaróváron működő Óvártej Zrt. az olasz Valcolatte cégcsoport tagjaként hosszú évek óta finom sajtokkal látja el a fogyasztókat szerte a világon. Termelőegységünkben modern gyártósorokon folyik a termelés, amely hatékonyságot és növekedést biztosít cégünk számára.

Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, akkor a „JELENTKEZEM”-re kattintva, küldd el önéletrajzod.

Cégnév: Óvártej Zrt.