Feladatok

  • A társaság üzleteinek és partnereinek áruellátása a budapesti raktárból.
  • Az áru rakodása, átnézése, a raktárvezetővel való közreműködés.
  • A pontos menetrend betartása.
  • rendelés alapján az áruk összekészítése, ellenőrzése
  • Áruátvétel
  • Leltározás
  • Anyagmozgatás, rakodás
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Raktározásban szerzett releváns tapasztalat
  • Tudjon csapatban dolgozni, legyen kommunikatív

Előnyt jelent

  • Szlovák/ cseh nyelv ismerete

Amit kínálunk

• hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
• munkába járási támogatás
 (kivéve helyközi járatok)
• ingyenes OXO italfogyasztás havi 38.000 Ft értékben
• a társaság által támogatott részvétel csapatépítő rendezvényeken
• átfogó, fizetett betanulás - betanulásod után sem engedjük el a kezed
• szakmai tapasztalatszerzés egy folyamatosan fejlődő társaság keretén belül
• kellemes munkakörnyezetet egy kis családias munkaközösségben
• születésnapi bónusz

Havi fizetés:
próbaidő után: bruttó 524 738 Ft
próbaidő alatt: bruttó 449 775 Ft

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az OXO Bubble Tea hálózata új munkatársakat keres hosszú távra Gépkocsivezető/ raktári munkatárs pozícióba a Budapest 13. kerületi raktárába.

Kérlek, küldd el számunkra fényképes önéletrajzodat!