Feladatok

Állandó területeken kis csomagok kiszállítás az ügyfeleink részére. A XVIII. kerületi központi raktárban fel kell pakolni a küldeményeket amiket a nap folyamán a megadott címre ki kell szállítani.
Továbbá napközben vannak olyan címek is, ahol egy adott ügyfél csomagot szeretne feladni, ezeket a küldeményeket össze kell szedni, amit délután a munka befejeztével a központi raktárba be kell szállítani.

Elvárások

  • 3, 5 tonnás furgonnal vezetési gyakorlat.
  • Fuvarozásban, szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Megnyerő személyiség

Előnyt jelent

  • Futárszolgálatnál szerzett tapasztalat
  • Helyismeret előnyt jelent, de nem feltétel!

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
  • Munkaruha
  • Céges telefon
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Szabad hétvégék

Céginformáció

Cégünk Magyarország piacvezető expressz csomagküldő szolgálatánál teljesíti feladatait.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát