Feladatok

Budapesti XI. kerületi depónkból jellemzően kiscsomagok kiszállítása 3,5 tonnás kisteherautóinkkal üzleti ügyfeleknek és magánszemélyeknek, illetve küldemények felvétele üzleti ügyfeleinktől. A kiszállítással kapcsolatos okmányok és PALM kezelése.

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfélközpontúság
  • megnyerő személyiség

Előnyt jelent

  • Érettségi
  • Futárszolgálatnál szerzett tapasztalat
  • helyismeret előnyt jelent, de nem feltétel!

Amit kínálunk

  • versenyképes, teljesítményarányos bérezés 350-450 ezer Ft/hó (+ 5-10 ezer Ft/nap jatt);
  • munkaruha;
  • céges telefon;
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony.

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő csapatunk a DPD futárszolgálat alvállalkozójaként Budapest több kerületében, illetve egyes Budapest környéki településeken látja el a csomaglogisztikai feladatokat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.