Feladatok

  • A cég által forgalmazott termékek összekészítése miskolci telephelyen kiszállításra, a járművek megpakolása, és a termékek kiszállítása az ország egész területén.
  • Gépjárművek tisztán tartása és karbantartása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • 3,5 tonnás tehergépjárművel szerzett legalább 2 éves vezetői gyakorlat
  • Országos helyismeret

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély
  • Árukiszállításban szerzett gyakorlat
  • Elsősorban Miskolci vagy Miskolc közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Főállású munkakör
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Céges mobiltelefon

Céginformáció

Miskolci székhelyű vállalatunk édességek kereskedelmével és országos kiszállításával foglalkozik.

Fényképes önéletrajzzal, bérigénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TrM Fordítóiroda