Feladatok

  • Áruszállítás Budapest és környékén, illetve Bécs és környékén, 3,5 tonnás kisteherautóval
  • Termékek összekészítése, áruátvétel
  • Autó megpakolása
  • Gépjármű szakszerű használata
  • Szállítási dokumentumok kezelése
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások

  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Azonos munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

  • B+E jogosítvány
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bér
  • céges autó használata munkába járáshoz
  • mobil telefon
  • betanulási lehetőség
  • csapatépítő és közösségi programok
  • határozott idejű munkaviszony 20024. december 31-ig

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Prime Rate Kft. Magyarország legnagyobb és legmodernebb íves digitális és egyik meghatározó ofszet nyomdája. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amely élen jár az ügyféligények kiszolgálásában a nyomdai megvalósítás területén, ahol komplex megoldásokban gondolkodunk, ahol a szakmaiság és a kreativitás harmonikusan illeszkednek egymáshoz. Portfóliónkban a hagyományos vállalati nyomdatermékek, marketinganyagok és a megszemélyesített küldemények mellett nagyon hangsúlyos szerepet kap a könyvgyártás és a különleges, digitális megoldások alkalmazása.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után várjuk a fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével.