Feladatok

  • Hűtőtt üzemben működő szeletelőgép kezelése
  • A kiadott szeletelési, csomagolási feladatok elvégzése
  • A szeletelési, csomagolási tevékenységhez tartozó minőségbiztosítási előírások betartása
  • Raktári kartonok készítése
  • Az üzem rendjének és tisztaságának megőrzése

Elvárások

• Középfokú szakképesítés
• Önálló, precíz munkavégzés
• Terhelhető, megbízható személyiség

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

• Pontos, versenyképes fizetés
• Egy műszakos munkarend, akár részmunkaidőben is végezhető
• Dinamikus csapat

Céginformáció

Vállalatunk 1998 óta foglalkozik külföldi élelmiszeripari termékek forgalmazásával. A nagykereskedelmi tevékenység elkezdése óta több mint 20 európai vezető élelmiszergyártó vállalat kizárólagos képviseletét látjuk el Magyarországon. Termékeink szinte kivétel nélkül megtalálhatóak az összes hiper- és szupermarket lánc polcain.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után kérem küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: SZEGA Camembert Kft.