Feladatok

  • automata berendezések rendeltetésszerű, hatékony működtetése
  • tervezett karbantartások elvégzése
  • műszaki meghibásodások okainak feltárása és javítása
  • minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a minőségi követelmények betartása
  • munkahelynek és a működtetett gépnek, berendezésnek tisztán tartása
  • a pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • szakmunkás végzettséggel rendelkezel (gépész vagy villamos szakirány),
  • munkádban megbízható, pontos, precíz vagy
  • műszaki affinitás, tanulási hajlam, rugalmasság jellemez
  • feladataidat önállóan el tudod látni
  • több műszakos munkarendet tudsz vállalni

Előnyt jelent

  • termelő vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kazánkezelői, nyomástartó edény kezelői bizonyítvány,
  • érvényes nehézgépkezelői, targoncavezetői és darukezelői végzettség, (OKJ-s bizonyítvány, jogosítvány)

Amit kínálunk

  • egy stabil hátterű nemzetközi csapatnak lehetsz az aktív tagja
  • hosszú távon is számolhatsz velünk, határozatlan idejű szerződést kínálunk
  • a betanulásodat teljeskörűen támogatni fogja a csapat és a vezetőd
  • alapbéred versenyképes (kezdő bruttó 3200 Ft-os alapórabér + túlóra és műszakpótlékok)
  • teljesítménytől függő, jelentős mértékű (jellemzően 20-25%) havi prémium
  • cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • fejlődési lehetőség, folyamatos tréningek
  • munkába járás támogatása

Céginformáció

Az YTONG és Silka termékek gyártójaként ismert Xella Magyarország Kft. Magyarországon két gyárával, több mint száz munkavállalóval a Xella közép-európai régiójának (Ausztria, Csehország, Magyarország, Szlovákia) részeként az építőanyagipar fejlődő piacán kiemelkedően sikeresen tevékenykedő vállalat.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Xella Magyarország Építőanyagipari Kft