Feladatok

Égetett agyag építőanyag gyártásával foglalkozó partenerünk számára keresünk Gépkezelői pozícióba munkatársat!

Mik lesznek a főbb feladatok:

• PLC vezérelt gyártóberendezések kezelése és üzemeltetése a gyártás területén
• Elektronikus és/vagy hidraulikus, pneumatikus rendszerek üzemeltetése, együttműködve a karbantartással
• Önálló hibakeresés és hibaelhárítás
• Terv szerinti ellenőrző tevékenységek végrehajtása

Elvárások

Mik az elvárások:

• Többműszakos (4 műszakos) munkarend vállalása
• Nagyfokú önállóság és rugalmasság
• Megbízhatóság

Előnyök:

• Aktív targoncakezelői gyakorlat
• Műszaki szakirányú képzettség, és tapasztalat
• Pneumatikus, mechanikus gépek ismerete

Amit kínálunk

A juttatások a következőek:

• Korrekt bérezés
• 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
• Magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keret (már a próbaidő alatt is)
• 100% munkába járási támogatás saját gépjárműre is
• Egyéb juttatások

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Viapan Group