Feladatok

  • folyamatos kapcsolattartás a felettesekkel
  • termelésben működő gépek és kollégák kiszolgálása
  • kézi anyagmozgatás
  • munkavégzéshez egyszerű szerszámok, gépek használata, kezelés
  • berendezések tisztántartása, állaguk megóvása

Elvárások

  • mérésekhez számolási készség
  • munkautasítás elvégzéséhez olvasási és szövegértési készség
  • informatikai alapismeretek
  • jó fizikai állapot

Előnyt jelent

  • szakmunkás végzettség
  • gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Betanulás alatt 1 műszak, utána 3 műszak
  • Műszakvállaláshoz igazított bérezés, térségben kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejelentett jogviszony

Céginformáció

Nádudvari partnercégünkhöz keresünk Gépkezelői pozícióba leendő kollégákat

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: Menton Jobs Kft