Feladatok

  • a töltősorhoz kapcsolódó egységek kezelése,
  • kisebb hibák elhárítása,
  • csomagolás minőségi ellenőrzése,
  • termeléshez szükséges segédanyagok előkészítése,
  • napi, heti karbantartási, ellenőrzési, és tisztítási feladatok ellátása,
  • minőségi és higiéniai követelmények betartása,
  • termelési dokumentáció vezetése.

Elvárások

  • legalább középfokú (szakiskola) végzettség,
  • jó műszaki készség,
  • jó problémamegoldó készség és önállóság

Előnyt jelent

  • hasonló termelési területen szerzett gépkezelői tapasztalat,
  • élelmiszeripari végzettség,
  • könnyűgépkezelői OKJ-s végzettség, (gyalogkíséretű targonca)
  • valamilyen vállalatirányítási rendszer (pl. SAP), vagy készletkezelő program ismerete.

Amit kínálunk

  • A kiszámíthatóság és a stabilitás az egyik legfontosabb alapértékünk.
  • Nálunk a béren kívül havi bónusz, a törvényi szabályozást meghaladó pótlékok, cafetéria, egészségbiztosítás, munkába járási támogatás és teljesítménytől függő éves bónusz vár.

Céginformáció

Az 1919-ben alapított kis présüzemből innovatív globális vállalattá fejlődtünk, de továbbra is osztrák családi vállalkozásként működünk, immár a negyedik generáció óta. Elkötelezett csapatunknak, a vállalkozói, újító szemléletünknek és a kiemelkedő minőségre való törekvésünknek köszönhetően mára a világ egyik vezető gyümölcslé és üdítőital gyártójává váltunk.

Várjuk jelentkezésed, melyet az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz eljuttatni hozzánk.
Cégnév: Rauch Hungária Kft.