Feladatok

  • A cég áruházai és partnerei részére történő áruszállítás és rakodás
  • Gépjárművel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Vállalati postaküldemények kezelése, webáruházi csomagok továbbítása saját hálózatban
  • Közreműködés belső felújításokhoz köthető árubeszerzésekben és kiszállítási feladatokban

Elvárások

  • Tehergépjárművezetői engedély és gyakorlat ("C" kategória)
  • GKI igazolvány
  • Digitális tachográf kártya (megszerezhető)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Buszvezetői engedély és gyakorlat („D" kategória)
  • Áru és személyszállításban szerzett több éves gyakorlat
  • Emelőhátfal vizsga
  • Elsősorban Törökbálint, Érd, Diósd, Szigetszentmiklós településeken és vonzáskörzetükben, illetve Budapest XI. és XXII. kerületében élők jelentkezését várjuk

Amit kínálunk

  • Szabad hétvégék
  • Kiszámítható, tervezhető munkarend hétfőtől péntekig
  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőség egy valódi értékeket teremtő cégnél
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, pontos, korrekt elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervizelt gépjárművek
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, támogató csapat
  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Munkavállalói élet- és balesetbiztosítási csomagot
  • Piacképes bérezést
  • Mobiltelefont
  • Az alapjövedelmen kívüli extra juttatásokat:
    • Cafeteria csomagot
    • MT.-ben meghatározott pótlékok teljes kifizetését
    • Egyéni bónusz célkitűzést
    • Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlást
    • Kedvezményes telefon- és internet szolgáltatási lehetőségeket
    • Minimum 10% engedményt szerződött partnerünk bel- és külföldi hoteleiben
    • 20-30%-kal kedvezőbb szemüveg és kontaktlencse vásárlást
    • Állandó benzinvásárlási kedvezményt partnerünknél

Céginformáció

A REGIO JÁTÉK több mint 30 éves múlttal az ország legrégebbi, és egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózata. Több, mint 40 játékáruházban közel 500 munkatársunk segíti a vásárlókat, és gyermekek millióinak teszi boldogabbá mindennapjait.
Tekints be a játékok birodalmába és legyél a csapatunk tagja!