Feladatok

Cégünk legnagyobb értékét, a partnereink kezelését és árukészletünket bízzuk rád! Hatékony munkáddal gyorsan tudod majd bizonyítani rátermettséged, lelkesedésed, hozzáértésedet! Ezen pozitív tulajdonságaid nagymértékben hozzájárulnak csapatunk sikerességéhez!
  • A megrendelt áruk kiszállítása.
  • Áru átadás-átvétel és az ezzel járó adminisztratív feladatok.
  • Amikor nincs kiszállítás, akkor a raktári feladatokban való részvétel. (pl.: árukezelés, átadás/átvétel, komissiózás stb.)

Elvárások

  • Pozitív gondolkodású, vidám, új dolgokra nyitott személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, ugyanakkor csapatban is tudj és szeress dolgozni.
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség.
  • Legalább 3 év gépjárművezetői és/vagy raktárosi tapasztalat.
  • Középfokú végzettség.

Előnyt jelent

  • Elhivatottság, lojalitás és pozitív életérzés.
  • Gépjárműalkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Műszaki végzettség.

Amit kínálunk

  • Családias, baráti légkörű, dinamikus, fiatalos csapatban dolgozhatsz, ahová minden reggel nagy mosollyal fogsz érkezni!
  • Nem csak a betanulási időszakban számíthatsz támogatásunkra, hanem a szorgos hétköznapokban is minden erőnkkel segítjük munkádat.
  • Kiszámítható, hosszú távú, határozatlan idejű pozíció egy sikeres piacvezető vállalatnál.
  • Előre lépési lehetőséget tudunk biztosítani.
  • Emberközpontú cégvezetés, vidám hangulat, barátságos munkakörnyezet.
  • Teljes munkaidő.
  • Versenyképes bérezés.

Céginformáció

A több mint 15 éves múlttal rendelkező Pet-Roll Parts Kft. Magyarország egyik legjelentősebb, országos hálózattal rendelkező autóakkumulátor nagykereskedője.
Eddigi kiemelkedő eredményeink nagymértékben köszönhetőek az emberközpontú partnerkezelésnek és cégműködtetésnek. Az aktuális célkitűzéseink mielőbbi megvalósítása érdekében kívánjuk bővíteni csapatunkat.
Ha te is szeretnél biztonságos, kiszámítható hátterű cégnél jó hangulatban, személyközpontú vezetéssel dolgozni, ne habozz, jelentkezz még ma és vedd ki a részed a sikereinkből!

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével kérjük elküldeni.