Feladatok

  • anyagmozgatás, árupakolás, csomagolás, áru-összekészítés,

  • raktári rend fenntartása,

  • összekomissiózott termékek túrajárat szerinti gépjárműre felpakolása,

  • termékek kiszállítása,

  • okmányok, technikai eszközök kezelése.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező "csapatjátékos" jelentkezését várjuk,

  • Aki tud és szeret önállóan dolgozni,

  • Szívesen tanul velünk együtt és,

  • Munkáját precízen, felelősségteljesen végzi!

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély,

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat,

  • C-kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,

  • Stabil, folyton fejlődő munkáltató,

  • Kiszámíthatóság, tervezhetőség,

  • Hosszútávú munkahely

  • kölcsönös bizalom és szoros együttműködés a cégen belül, emellett kiváló kapcsolatrendszer munkád megkönnyítéséhez

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
Vállalati nyaralási lehetőség
Egészségmegőrzés
Alapítványi segítség
Céges családi nap

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Céginformáció

Olyan embert keresünk, mint amilyenek Mi is vagyunk! Ha szorgalmad, hozzáállásod, kitartásod és gondolkodásod egyezik a miénkkel, akkor együtt biztosan sikeresek leszünk!:

Olyan embert keresünk, aki szenvedélyesen szereti és hivatásának tekinti a munkáját
Olyan embert keresünk, aki keresi és megtalálja a feladatot
Olyan embert keresünk, akire hosszú távon számíthatunk, aki megbízható és ilyen munkahelyet is keres
Olyan embert keresünk, aki áldozatot hoz a céljaiért

Mit biztosítunk ezért:

  • Karrierlehetőséget

  • Anyagi biztonságot, jóllétet

  • Személyes fejlődési programot

 Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet gépkocsivezető-raktáros pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!
Csatlakozz az Alpha-Vet Kft. gyógyszerraktárának lelkes és elhivatott csapatához.

Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Munkáltatói díjaink:
Szerethető munkahely díj 2018.
K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.
Családbarát munkahely díj 2022.

Az Alpha-Vet küldetése: "Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"

Amit tudsz, azt értékeljük, amit nem, arra pedig megtanítunk!

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.