Feladatok

Munkatársat keresünk gépjármű vezetői munkakörbe budapesti, Pest megyei kiszállításokra, beszerzésekre.
Az indulás és az érkezés a Budapest, X-ker. Maglódi úti telephelyünkön történik.

Elvárások

  • Min. B kategóriás jogosítvány
  • Belföldi árufuvarozói vizsga
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Emelőhátfal kezelői képesítés
  • Villamosipari anyagok ismerete
  • Kereskedelmi végzettség
  • További gépjárművezetői kategória

Amit kínálunk

Munkavégzés, csak munkanapokon (hétfőtől péntekig).

Fizetés: megegyezés szerint  (Kérjük önéletrajzával együtt adja meg!)

  • biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő, országosan ismert cégnél,
  • fiatal, motivált csapat, erős csapatszellem,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • feltétlen támogatás a minél jobb minőségű munkavégzés érdekében,
  • anyagi és erkölcsi megbecsülés

Céginformáció

A Mixvill Kft-t 1993-ban magyar tulajdonosok alapították, azóta is a 100%-ban magyar tulajdonban van. Ez idő alatt jelentős szerepet értünk el az elektromos anyagok értékesítésében, importálásában és exportálásában Magyarországon.
Jelenleg több, mint 150 munkatársunk van, akiket anyagilag és erkölcsileg is megbecsülünk.
Saját márkaneveinknek nagyon jó visszajelzése van nem csak a magyar de a külföldi piacról is. Az OMU System szerszámok, mérőműszerek és vezérléstechnikai termékek, az Omu Lighting világítástechnikai termékek.
Termékeinket folyamatosan szállítjuk Európa számos országába. Cégünk központja Debrecenben található. Cégünk 33 üzlettel rendelkezik Magyarország területén. ebből 6 Budapesten található.
Termékeinkről és marketing tevékenységünkről folyamatos pozitív visszajelzést kapunk, nem csak vásárlóinktól, de értékesítési statisztikáink alapján is.

A fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel, a Jelentkezem gombra kattintva kérjük leadni.