Feladatok

  • a 3,5 tonna feletti járművek javítása, karbantartása
  • alkatrészek javítása és részegységeinek felújítása
  • járműdiagnosztika
  • gumicserék végrehajtása
  • anyagszükséglet felmérése

Elvárások

  • középfokú szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • önálló munkavégzési képesség
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • a munkavégzés lehetséges helyszínei: 1098 Budapest, Ecseri út 8-12. VAGY 1037 Budapest, Testvérhegyi út 10/a. – kérjük, pályázatodban jelöld meg a választott munkavégzési helyszínt

Előnyt jelent

  • „C” vagy C+E” kategóriás jogosítvány
  • nehézgép (homlokrakodó) és/vagy targonca javításában vagy
  • gumiszerelésben, gumicserék végrehajtásában szerzett tapasztalat
  • járműklíma-szerelésben szerzett tapasztalat
  • értékeljük, ha dolgoztál már hasonló munkakörben, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl. családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye)
  • lelkiismeretes munkádért cserébe a fizetéseden túl havi ösztönzőbérben is részesülhetsz
  • a próbaidő lejártát követően rugalmasan alakíthatod ki a számodra legmegfelelőbb cafeteria-csomagot
  • stabil munkahely, kiszámítható beosztás, a fizetés pedig minden hónapban pontosan érkezik
  • a vidékről bejáró kollégáink utazási költség-támogatásban részesülhetnek
  • szükség esetén széleskörű szociális juttatásokat vehetsz igénybe (pl. gyermekszületési támogatás, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Ha szeretnél részt venni a MOL- csoport új és izgalmas, épülő szegmensének kialakításában, nincs más dolgod, mint megküldeni számunkra bérigénnyel ellátott, fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.