Feladatok

  • A Sixt üzemeltetésében lévő gépjárművek bérletbe adása és visszavétele az ügyfelektől
  • Szükség esetén sérülésfelvétel, káresemények dokumentumainak kiállítása, kezelése
  • A gépjárművek mozgatása, ki- és beszállítás a bérbeadó állomáshelyek és a telephely között, transzferek elvégzése
  • Gépkocsik műszaki és esztétikai állapotának ellenőrzése és annak adminisztrációja, Sixt sztenderdek szerinti felrögzítése
  • Gépkocsik üzemanyaggal való feltöltése, ezzel kapcsolatos bizonylatok, elszámolások előírásszerű vezetése
  • Gépjárművek felkészítése a bérbeadásra

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • 3 éves gépjármű vezetési tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság: segítőkészség, kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Magabiztos gépjárműkezelés

Előnyt jelent

  • Flottakezelőnél és/vagy rent a car szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Azonnali kezdés
  • Egyéb nyelvismeret
  • Új gépjárműmodellek ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely hosszútávú munkalehetőséggel
  • Cafeteria OTP SZÉP kártyán
  • Ingyenes/kedvezményes autóbérlés
  • Külföldön lévő autók hazahozatala napidíj ellenében
  • Bónuszok, jutalékok
  • Cégcsoporton belüli kedvezmények

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Sixt Rent a Car, a német SIXT GMBH franchise lánc részeseként több, mint 125 éves gépjármű kölcsönzési tapasztalattal rendelkezik. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.
A tőzsdén jegyzett Autowallis háttér biztosítja számunkra a stabilitást.

Munkaidő: Részmunkaidő 4 vagy 6 órában, nyitvatartás 8:00-20:00
Munkavégzés: Beosztás szerint
Munkavégzés helyszíne: Debrecen Nemzetközi Repülőtér

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.
Cégnév: Sixt rent a car - WALLIS AUTÓKÖLCSÖNZŐ Kft.