Feladatok

  • A Kiskunsági Nemzet Park Igazgatóság központja, illetve bármely tájegysége által bejelentett meghibásodás esetén intézkedik valamennyi erőgép, tartozékaik, terepjárók, személyautók karbantartásáról, meghibásodás elhárításáról.
  • A meghibásodott gépet bejelenti a szerződött szervizpartnernél, intézkedik az odaszállításról.
  • A meghibásodás elhárítása kapcsán kapott árajánlatot felülvizsgálja, vitatott tétel esetén egyeztet a szervizzel.
  • Nem kifogásolható árajánlat esetén indítja a javítás megrendelését, ellenőrzi az elvégzett munkát, számlák érkeztetése, megrendelővel egyeztetés, a számlán a teljesítést igazolása.
  • Az elvégzett szervizelések esetén azok rögzítése a nyilvántartó programban.
  • Nyomon követi az üzem- és kenőanyagok felhasználását, a gépek futásteljesítményét, azok fogyasztását. Kezeli, lekéri, ellenőrzi az elektronikus menetleveleket.
  • Nem rentábilis javítási költségek esetén javaslatot tesz a forgalomból történő kivonásra, döntést követően pedig intézkedik annak teljesítéséről.
  • Részt vesz a javítási keretszerződések közbeszerzési anyagának összeállításában.
  • A gépjármű üzemeltetéssel és javítással kapcsolatban folyamatos kapcsolatot tart a tájegységi üzemeltetési referensekkel.
  • Kezeli a gépjárművek KGFB és CASCO biztosításait, kapcsolatot tart a biztosítási alkusszal, kár esetén intézkedik a kárrendezésről.
  • Számlák érkeztetése, megrendelővel egyeztetés, nyilvántartások folyamatos, naprakész vezetése.
  • Gazdálkodási és javítási terv készítése, mezőgazdasági gépekre, gépjárművekre lebontva.
  • GPS rendszer működtetésének kezelése (beszerelés, hiba bejelentés, stb.).
  • Pályázatkezelési Osztály részére pályázati beszerzésekhez műszaki tartalom meghatározásában közreműködés.

Elvárások

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • középfokú és/vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • folyamatokban való gondolkodás, komplex látásmód
  • feladat és megoldás centrikus hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség
  • alapszintű felhasználói számítástechnikai ismeret
  • jó munkaszervezési és csoportirányítási képesség
  • precizitás, pontosság, kreativitás
  • megbízhatóság, felelősségvállalás
  • határozottság, magabiztos fellépés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • mobilitás a Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság teljes területén

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • mezőgazdasági gépésztechnikus, mezőgazdasági gépészmérnöki végzettség.

Amit kínálunk

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Egyéb juttatások:
  • Cafeteria juttatás
  • Gyermeknevelési támogatás
  • Iskolakezdési támogatás.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • A pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz.
  • Végzettséget igazoló bizonyítványok másolata.
  • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2024. október 9.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Posnyákné Kormos Edit mb. üzemeltetési osztályvezető 70/659-3228-es telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
  • Postai úton, a pályázatnak a Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság, Liszt Ferenc utca 19.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: gépjármű referens.
  • Elektronikus úton Ugró Sándor igazgató részére címezve a keresztül. A tárgyban kérjük feltüntetni: gépjármű referens.
  • Személyesen: Titkárság, 6000 Kecskemét, Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság, Liszt Ferenc utca 19.