Feladatok

Főbb feladatok:

  • az ügyfelek által bejelentett károk nyilvántartásba vétele
  • ügyféladatok rögzítése, feldolgozása
  • casco illetve kötelező biztosítási kárbejelentések kezelése
  • biztosítókkal és ügyfelekkel való napi kapcsolattartás
  • kárszemle megrendelése, fogadása a helyszíni szemlék egyeztetése, megvalósításában való segítségnyújtás
  • kárszakértői anyagok feldolgozása
  • hiányzó információk, dokumentációk beszerzése, beérkező adatok feldolgozása
  • ügyfelek szakszerű tájékoztatása a kárügyintézés folyamán
  • javítás kalkuláció illetve számla elkészítése
  • kárüggyel kapcsolatos kintlévőségek és beérkező utalások nyomon követése, fizetési felszólítások kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office program felhasználó szintű kezelése
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikáció készség

Előnyt jelent

  • Gépjármű kárügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Audatex program ismerete
  • "B" kategóriás vezetői engedély

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz küldése.

Cégnév: Hering Autóház Kft.