BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk közel 10 éve foglalkozik többek között gépjármű-flottakezeléssel. Küldetésük, hogy ügyfeleik számára megtalálják az igényeikhez leginkább passzoló, költséghatékony megoldást, mindezt kimagasló színvonalon. Cégük jövőjét egy alaposan megtervezett stratégia mentén alakítják, amely garantálja a fenntartható növekedést és a piaci versenyben való sikeres helytállást. Ha részt vennél ebben folyamatban és velük együtt építenéd cégük jövőjét, akkor add le jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Gépjármű-flotta értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek akvirálása a KKV szektorban
  • Ügyféltárgyalások szervezése és szakmai tanácsadás biztosítása a potenciális ügyfelek mobilitási igényeivel kapcsolatban (operatív lízing/tartós bérlet, flottakezelés, rövid távú autóbérlés)
  • Minőségi ügyfélkezelés és az ügyfélportfólió folyamatos bővítése
  • Bérleti ajánlatok előkészítése, utókövetése és menedzselése
  • Új értékesítési csatornák felkutatása
  • Networking rendezvényeken való aktív részvétel
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettséged van
  • Minimum 2-3 év gépjármű értékesítési tapasztalatod van
  • Kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezel a KKV szektorban
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség és ügyfélcentrikus szemlélet jellemez
  • Kitartó vagy új ügyfél akvirálásban, törekszel a vevői szükségletek legátfogóbb feltérképezésére, hogy mindig a legjobb választ adhasd az üzleti Partnereink igényére
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés és jó tárgyalókészség jellemez
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőségre teszel szert határozatlan idejű munkaviszony keretében
  • Rugalmas, 8 órás irodai munkarendben dolgozhatsz
  • Béren kívüli juttatásaik között cafetériát, céges autót, valamint a munkavégzéshez szükséges minden eszközt biztosítanak
  • Intenzív fejlődési lehetőségekkel, valamint kihívó projektekkel várnak
  • Munkádat egy dinamikus csapat tagjaként láthatod el, kellemes és modern munkakörnyezetben Budapesten
  • Egy támogató, inspiráló közösségbe érkezel, ahol a vezetők emberközpontúak
  • Közös élményeket a családi nap, csapatépítők és évzáró rendezvény színesíti

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ügyfél akvizíciós tapasztalatod van operatív lízing, gépjármű-flottakezelési területen
  • Komplex, nagyobb értékű szolgáltatás értékesítésében szereztél már tapasztalatot

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest
  • Jelentkezés módja: Küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!