BECK AND PARTNERS Kft.
Szívesen képviselne olyan autómárkákat, amelyekre büszke lehet? Szenvedélye az autók világa, és érdekli az autóipar fejlődése? Ha mindezekre igen a válasz, és szeretne egy kiemelkedő jövedelemcsomaggal járó munkát, akkor ez az állás Önnek szól! Partnerünk népszerű német autómárkák forgalmazója, ahol az ügyfelek azonnal elérhető autóik közül választhatnak, vagy álmaik járművét személyre szabhatják. Csatlakozzon egy motivált, támogató csapathoz, amely elkötelezett az autóipar iránt és váljon a következő kulcsemberünkké az alábbi pozícióban:

Gépjármű értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Az új autó és az ehhez kapcsolódó teljes körű szolgáltatások értékesítése,
  • Ügyféligények felmérése, tanácsadás, ajánlatok összeállítása,
  • Az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása kapcsolatfelvételtől az új autó átadásáig,
  • Új értékesítési lehetőségek keresése, új ügyfélkapcsolatok kialakítása,
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és társterületekkel,
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás az importőrrel,
  • Gépjármű finanszírozás ügyintézése,
  • Ügyfél-adatbázis kezelése, folyamatos bővítése,
  • A napi értékesítési folyamathoz kapcsolódó adminisztrációs teendők precíz ellátása, szerződések kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Értékesítési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat, műszaki érdeklődés előny,
  • MS Office programok felhasználói szintű kezelése (Excel, Word, Outlook),
  • „B” kategóriás vezetői engedély,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Hatékony kommunikáció az ügyfelekkel az elvárásoknak történő magas szintű megfelelés érdekében,
  • Erős érdeklődés az értékesítés felé, kereskedői véna,
  • Határozott, hiteles fellépés,
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • Vonzó kereseti lehetőség,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Stabil jövőkép, szakmai támogatás, továbbképzés,
  • Jól felszerelt, modern környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Székesfehérvár
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!