Tudtad?

  • A SIGNAL IDUNA Biztosító Zrt. Németország egyik vezető pénzügyi konszernjének magyarországi leányvállalata.
  • A magyarországi biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője.

Fejlődésünk töretlen, és hiszünk abban, hogy a célkitűzéseinket veled fogjuk megvalósítani!

Gyere, várunk hozzánk az alábbi munkakörbe:

Gépjármű biztosítási termékmenedzser (SIG 13)

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség (előny: műszaki vagy gazdasági terület)
  • Biztosító vállalatnál gépjármű-biztosítási termékmenedzsment területen szerzett minimum 4-6 éves szakmai tapasztalat, termék-tervezési, ill. -fejlesztési gyakorlattal
  • IT rendszerek bevezetésében szerzett jártasság előny
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office ismeretek)
  • Kiváló probléma-megoldási készség; Stratégiai gondolkodás
  • Precizitás, terhelhetőség; megbízhatóság

Rád váró feladatok:

  • KGFB-biztosítási termékfejlesztési feladatok ellátása; új termékek kifejlesztése, meglévő termékek karbantartása, finomra hangolása
  • Nemzetközi projekt keretében szerződésnyilvántartási alaprendszer bevezetésével kapcsolatos feladatok ellátása: tesztelés, ahol szükséges specifikálás
  • Társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás (különösen az informatikai és jogi osztállyal, kárrendezési és oktatási területtel, valamint az értékesítési hálózattal)
  • Piac-, és konkurenciafigyelés, elemzések készítése, tendenciák naprakész követése
  • Portfólió-monitoring; Biztosítási termékek oktatása
  • Projektekben való aktív részvétel; IT fejlesztések koordinálása, tesztelése
  • Az értékesítés támogatásához kapcsolódó külső és belső kommunikációs, valamint oktatási anyagok elkészítése

Nyert ügyed van, ha még ezzel is rendelkezel:

  • Informatikai szaktudás

Mire számíthatsz nálunk?

  • Az ügyfelek igényeinek megismerése és magas szintű kiszolgálása vezérli munkánkat
  • Nálunk érték a munkavállaló
  • Nyitott és befogadó közösség vagyunk, egy lendületes csapat tagja lehetsz
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Extra béren kívüli juttatási csomag (cafeteria juttatások)
  • Céges balesetbiztosítás
  • Utazástámogatási a vidéki kollégák számára
  • Modern irodai környezet
  • Szakmai képzések, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek
  • Közösséget építő rendszeres programok (piknik, közös biciklizés, csapatépítés, irodai tematikus napok)
  • Extra egészségügyi szűrések

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Küldd el fényképes önéletrajzodat pozíció megjelölésével a "Jelentkezem"gombra kattintva. Kérjük, hogy a tárgy mezőbe szóközzel írd be a „Gépjármű biztosítási termékmenedzser (SIG 13)” kódot.

Cégnév: SIGNAL IDUNA Biztosító Zrt.