Feladatok

  • a szervízkönyv útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és a készülék javítása;
  • a gépek, berendezések, műszerek és vezérlőrendszerek vizsgálata és tesztelése, a hibák feltárása céljából;
  • az elhasználódott és hibás alkatrészek, javítása és cseréje, a gépek, berendezések és műszerek karbantartása;
  • a berendezések újra-összeszerelése, azok próbaüzemének és beállításának elvégzése;
  • az elektronikai berendezések összeszerelése és beállítása;
  • különféle elektromos gépek és motorok, generátorok, kapcsoló és vezérlő berendezések, műszerek, elektromos alkatrészei és kapcsolódó berendezések szerelése, beállítása és javítása;
  • elektromos rendszerek elektromos hálózatba történő bekötése.

Elvárások

  • műszerész vagy annak megfelelő végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • pontos munkavégzés
  • megbízhatóság,felelősségtudat
  • motiváltság

Előnyt jelent

  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • több műszak vállalása

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • munkába járási támogatás
  • munkaruha biztosítása
  • juttatások
  • céges programok/rendezvények
  • elkötelezett, inspiratív csapat
  • munkatársakra irányuló vezetői figyelem

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Rádi Pékség Sütőipari Kft. (3300 Eger, Kistályai u. 5.) egri telephelyére gépipari műszerész kollégát keres, 3 műszakos munkavégzésre.
A Rádi Pékség kelesztve fagyasztott, elősütött, csomagolt pékáruk fejlesztésével, elkészítésével, csomagolásával és szállításával foglalkozik országosan, és külföldön is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!