Feladatok

  • Folyamatban lévő projektek háttérdokumentálása
  • Új és meglévő gépek kezelési utasításainak elkészítése
  • Karbantartások szervezése
  • Karbantartási rendszer kiépítésében való részvétel
  • Pótalkatrész raktár naprakészségének nyilvántartása
  • Pótalkatrészek rendelése.

Elvárások

  • Angol / Német nyelvtudás (B2)
  • AutoCad és Solidworks szoftverek ismerete (betanulási lehetőséggel)
  • MS Office ismerete.
  • Még legalább két aktív, vagy 25 év alatt passzív féléved lesz az egyetemen
  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök szakon
  • Heti minimum 20 óra vállalása rugalmasan (hétfőtől péntekig beosztva) hosszútávon, legalább 1 éven keresztül
  • Későbbi teljes állás betöltése a cél.

Amit kínálunk

  • Bruttó: 3500 Ft/óra

Céginformáció

Cégünk, 30 éve tűzvédelmi (Sprinkler) rendszerek gyártásával foglalkozik, egész Európára kiterjedő referencia körrel. A gyakornoki állás kiterjed a cégünk sajáttervezésű gépparkjának folyamatos korszerűsítésére és karbantartásának szervezésére, illetve a folyamatban lévő gépek tervezésében való részvételre, gyártás műszaki támogatására.

Miért minket válasz?

  • Szakdolgozat témaválasztásban és elkészítésben tudunk segítséget nyújtani
  • Gyakornokként betekintést nyerhetsz a magyar kkv-k világába és valós ipari tapasztalatot szerezhetsz

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot, pályázati anyagod alapján!