Feladatok

  • Technológiai és gépészeti projektmunkák előkészítése, kivitelezése és koordinálása;
  • Műszaki tervek, árazatlan költségvetések, műszaki paraméterek alapján költségvetés, ajánlat és dokumentáció elkészítése;
  • Műszaki leírások, anyagkiírások, tanulmányok, egyéb dokumentációk készítése;
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör képzése;
  • 2D/3D-s tervek kigyűjtése, részletrajzok készítése;
  • Megvalósulási tervek, átadási dokumentáció készítése;
  • Helyszíni felmérések végzése;
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, lehetséges új partnerek felkutatása;
  • A munkavégzés elsősorban a cégünk telephelyén történik. de igény esetén  projekt helyszíneinken is;

Elvárások

  • Vegyipari mérnök vagy gépészmérnök vagy épületgépész mérnök végzettség;
  • Csapatmunkára és szisztematikus önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • MS-Office, AUTOCAD, költségvetési program ismeret;
  • Hosszútávra szóló jövőkép;
  • Utazási és munkavégzési hajlandóság a projektek helyszínén

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel a projektvezetési tapasztalat: vegyipari technológiai, gyógyszeripari technológiai vagy épületgépészeti kivitelezésben
  • Nem igényel nyelvtudást, de angol nyelv felhasználó szintű ismerete előny

Amit kínálunk

#hosszútávú stabil munkalehetőség
#megfelelő bérezés
#fizetés megállapodás szerint
#teljes munkaidő
#szabad hétvége

Céginformáció

Debreceni székhellyel rendelkező technológiai (gyógyszeripar/élelmiszeripar) és épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cégünk gépészmérnök munkatársakat keres technológiai és épületgépészeti kivitelezési munkáinkhoz műszaki előkészítő munkakörbe.

Jelentkezéséhez kérjük önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen eljuttatni.
Cégnév: KORRTECH KFT