Prohuman állás

Feladatok:

  • Új vegyipari (szivattyú, kompresszor, reaktor, kazánok) berendezések specifikálása, beszerzési folyamatban való részvétel
  • A stabil üzemmenet fenntartása érdekében költséghatékony üzemi karbantartási, beruházási, felújítási tevékenységek megtervezése, előkészítése és koordinálása
  • Az irányítási rendszereknek és az EHS szabályzásoknak megfelelő üzemeltetés felügyelete
  • Részvétel az éves nagyjavítás megtervezésében, előkészítésében és lebonyolításában
  • Folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a BorsodChem egyéb - munkakör betöltéséhez kapcsolódó – szervezeteivel
  • Tervszerű megelőző karbantartási folyamatok megtervezése
  • Részvétel üzemzavarok kivizsgálásában (RCA), feltárt hibák megszüntetésében
  • Karbantartási folyamathibák feltárása, folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás: külföldi kivitelezőkkel társalgási szintű kommunikáció, szakmai szókincs, merjen beszélni, de zömében írásban kell használni, kínai kollégáknak angol nyelvű beszámoló

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítményalapú prémium próbaidő után
  • Cafeteria
  • Magán egészségügyi biztosítás
  • Vásárlási kedvezmények
  • Relokációs támogatás
  • Rugalmas, 3 havi időkeret

Cégnév: Prohuman Kft.