CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál.
Hisszük, hogy nincs elérhetetlen, képesek vagyunk a fejlődésre, és a nehézségek legyőzésével tudjuk igazán megmutatni mi is az a CRITERION.

GÉPÉSZ ÜZEMELTETÉSI TECHNIKUS

Főbb feladatok, munkák:

  • munkarend: 24 óra munkaidő, 72 óra pihenő,
  • gondoskodik a sprinkler rendszerek felügyeletéről, a működőképesség folyamatosságáról, az igényelt, hibamentes műszaki állapot fenntartásáról
  • tevékenyen részt vesz a hiba feltárás, elhárítási folyamatokban
  • rendszeresen ellenőrzi a felügyelete alá tartozó berendezések rendeltetésszerű használatát részt vesz azok üzembiztonságának folyamatos fenntartásában
  • javaslataival részt vesz a szolgáltatási folyamatok fejlesztésében
  • biztosítja a megrendelői igények hatékony kielégítését

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (érettségi)
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • számítógépes ismeret
  • jártasság műszaki rajz olvasásban
  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • támogatott szakmai képzések

Egyéb információ:

  • AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:
  • mivel a fejlődés nálunk sem állhat meg, különböző technikai újítások alkalmazásával könnyítjük meg munkatársaink mindennapjait, és vigyázunk biztonságukra
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
  • további érdekes programok:
  • családi napjaink
  • horgászversenyek
  • túrák
  • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Üzemeltető
  • Gyártás, Termelés
  • Műszaki munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.