Feladatok

  • Felelős tervezőmérnök irányítása alatt szennyvíztisztító telepek elrendezési, csövezési, gépbeépítési és egyedi gyártmányrajzainak elkészítése, gépészeti tervezése 3D-s rendszerrel
  • Felelős tervezőmérnök irányítása alatt P&I diagramok készítése, kezelése

Elvárások

  • Aktív nappali (25. életév betöltése előtt akár passzív) tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább egy 3D-s tervező szoftver felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Creo tervező szoftver ismerete
  • Vízgépészeti és/vagy épületgépészeti ismeretek
  • Víziközmű területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, felelősségteljes munkalehetőség
  • Komplex projektekben való részvétel
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Könnyen megközelíthető modern irodai környezet
  • Idegen nyelv napi szintű használata

Céginformáció

Diákmunka: Partnerünk gyártmányrajzok elkészítésére, gépészeti tervezésre keres diákot azonnali kezdéssel.
Munkavégzés helyszíne: Budapest, XIII. kerület (Göncz Árpád városközpont)
Munkaidő: heti minimum 24 óra, megegyezés szerint