BEKO Engineering KFT.

Gépész Tervezőmérnök Csoportvezető

Csatlakozz hozzánk és légy a Gép- és készülékfejlesztési kompetencia központunk 10 fős csapatának vezetője!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Termék, célgép és készülékfejlesztési projektek vezetése, szakmai összefogása, gépészmérnök csapat munkájának koordinálása
  • Projektek teljeskörű koordinálása, munkavállalói és alvállalkozói tevékenységének irányítása, erőforrás-, költség- és ütemterv meghatározása és betartatása
  • Részvétel új projektek megszerzésében, specifikálásában, kalkuláció és árajánlat kidolgozásában, egyeztetése a felettes vezetőjével
  • Aktív részvétel a projektek konstrukciós munkájában és a projekteken dolgozó munkatársak szakmai támogatásában
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
  • Egyeztetési, adatszolgáltatási és riportálási kötelezettség a felettes vezető felé
  • Üzleti célok biztosítása az ügyfelek lehető legmagasabb színvonalú kiszolgálása mellett
  • Csoportvezetői feladatok ellátása: munkatársak szakmai fejlesztése, teljesítményértékelése, támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (Teszt-és méréstechnikai csapat, HR, pénzügy)

MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat termék- és géptervezésben
  • 3D CAD szoftverismeret (pl.: Inventor, CREO)
  • Üzleti szemléletmód, projektcentrikus gondolkodás és teljeskörű projektvezetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Csoportvezetési gyakorlat
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felelősségvállalás és eredményorientáltság
  • Terhelhetőség, vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Precizitás, kreativitás, támogató, pozitív hozzáállás

ELŐNY:

  • SAP ismeret
  • Pneumatikus ismeretek

MIÉRT A BEKO?

  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 34 éves múlttal Magyarországon
  • Alapbér + személyre szabható Cafeteria br. 36.000 Ft/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések szervezése egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések
  • Vezetőfejlesztési programban való részvétel
  • Egyéni coaching lehetőség belső coachunkkal
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó és BEKO BEST kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program: bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, lehetőség a fejlődésre

 MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Szombathely home office lehetőséggel

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Mechatronikai mérnök
Cégnév: BEKO Engineering Kft.